Basın Odası / Haberler

basin-odasi

ÇELİK AKÜ İŞ ORTAKLARI BİRARADA

Çelik Akü, Recharge 2020-Emin Adımlarla 2017 Buluşması’nda, 2017 hedeflerini, satış-pazarlama stratejisini, yeni ürün geliştirme ve müşteri hizmetleri kalitesini yükseltmeyle çalışmalarını Türkiye genelindeki iş ortakları ile paylaştı. 20-22 Şubat tarihleri arasında Antalya Titanic Deluxe Otel’de gerçekleştirilen buluşmada, Mutlu Grubu CEO’su Göksel Paker, otomotiv sektöründe dünyadaki ve Türkiye’deki gelişmeleri, yeni trendleri geride bıraktığımız yıl ile ilgili sektörel ve ekonomik değerlendirmeleri katılımcılar ile paylaştı. Paker, Çelik Akü’nün yeni projeleri ve 2017 hedef ve beklentileriyle de ilgili bir sunum gerçekleştirdi. Katılımcılar, Konuk Konuşmacı Tamer Demirdelen’den perakende sektörü ile ilgili eğitim aldı.
ÇELİK BÖLGE BAYİLERİNİN UKRAYNA GEZİSİ
18.04.2013
ÇELİK BÖLGE BAYİLERİNİN UKRAYNA GEZİSİ ÇELİK Akü, Türkiye genelinde farklı bölge bayileri ile Ukrayna organizasyonları ile bir araya gelmekte.Ukrayna’nın Kharkiv şehrinde, 28 -31 Mart İstanbul Avrupa yakası Bölge Bayisi Karaoğulları, 31 Mart-3 Nisan İzmir Bölge Bayisi Vapa Otomotiv, 8-11 Nisan Karaman Bölge Bayisi Karmot ile birlikte organize edilen toplantılarda bölgelerde bulunan Çelik Akü bayileri ile toplantılar gerçekleştirildi. Toplantılarda Çelik Akü markasını temsilen Yönetim Kurulu Üyesi Erem BİLGİN, Bayi Satış Müdürü Cüneyt ERSOY, Reklam Ve Halkla İlişkiler Şefi Canan HATUNOĞLU, Satış Müdür Yardımcıları Tansel ŞAHİN ve Şerife ZEYBEK VURAL, Bölge Müfettişleri Ozan RONA ve Koray KIZIL ile Bölge bayilerini temsilen Karaoğulları firmasından Yunus Karaoğlu, Vapa Otomotiv firmasından Osman VAROLAN ve Karmot firmasından İsmail KARAKAŞ hazır bulundu.Toplantılarda ÇELİK Akü markasının sektörde her geçen gün pazardaki payını arttırdığının altı çizilerek ve bu başarıya ulaşmayı sağlayan bayilere teşekkür edildi. Çelik AKÜ markasının 2013 yılı içinde ulusal Radyolarda ki sponsorluk çalışmalarının memnuniyeti üzerine fikir alışverişinde bulunuldu. Ayrıca bayilere yeni ürün start-stop aküler ile ilgili bilgiler aktarıldı. Toplantıların sonunda bayilere katılımları için teşekkür plaketleri verildi.Uçak ve Tank üretimimde dünyada söz sahibi Kharkiv şehri, Uçak eğitim alanı ve müzelerin yanında doğal güzellikleri ile de misafirlerin beğenisini toplandı. Son akşam Gala yemekleri ile son bulan toplantılarda bayiler gönüllerince eğlendiler.
ÇELİK BÖLGE BAYİLERİNİN FAS ZİYARETİ
19.02.2013Çelik Akü Fas Turu ÇELİK Akü , 2013 yılı hedeflerini 8-12 Şubat tarihlerinde Fas’ta gerçekleştirdikleri toplantıda bölge bayileri ile paylaştı.

Fas’ın Beyaz Ev olarak bilinen şehri Casablanca’da gerçekleştirilen toplantıya, ÇELİK Akü Bayi Satış Müdürü Cüneyt ERSOY, Satış Müdür Yardımcısı Bülent ŞEN, Reklam Ve Halkla İlişkiler Şefi Canan HATUNOĞLU, Bölge Müfettişleri Ozan RONA ve Yakup KAYMAZ katıldı. Toplantıda bölge bayilerine 2012 başarıları için bayiler tebrik edildi. Bayiler ile bölgelerinde ÇELİK Akü markalaşma çalışmaları detayları üzerinde konuşularak son tüketiciye en iyi hizmeti verebilmek ve satış sonrası memnuniyet seviyesini daha da arttırabilmek için fikir alışverişinde bulunuldu. ÇELİK Akü markasının sektörde söz sahibi bir marka olarak 2013 yılında reklam çalışmalarının da artarak devam edeceği ve marka bilinirliğinin yükseltilmesinin amaçlandığının altı çizildi.

Toplantı sonunda 2012 yılında yüksek performans gösteren Hatay Bölgesi Boğa Otomotiv Ali Sait BOĞA ve Ahmet Ender BOĞA, Diyarbakır Bölgesi Uğur Otomotiv Şeyhmus MÜSLÜM, Afyon Bölgesi Emre Otomotiv Cemalettin ÇAKMAKTEPE’ye ödülleri takdim edildi.

Beş günlük Organizasyona, Casablanca filmi ile ünlenen mekanda yenilen özel akşam yemeği sonrası Marakesh’te devam edildi. Marakesh’in Eski şehir olarak adlandırılan bölümünde büyüleyici yapılar camiiler, saraylar, meydanlar gezilerek farklı kültürleri tanıma imkanı bulundu. Ayrıca Atlas dağlarına tırmanarak Fas’ın doğal güzelliklerini de görme imkanı bulundu.

Biz Sizi Arayalım

*Mesai Saatlerimiz Hafta İçi 09.00-17.00 arasındadır.